KONST / Litografier / Färglitografi 13789128
nr 1378 9128
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Tåg. Signerad, numrerad 109/250. Bladets mått: 45x59cm, oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:29:37
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin